Bilinçli Mobil Sohbet Keyfini Yaşayın!

sürekli elinizde telefon ile dolaşanlardan mısınız? Okumadan geçmeyin..

Mobil cihazlarda patlama yaşanıyor. Kullananların sayısı çığ gibi arttı. Kullanıcı kitlesinin hatırı sayılır. Kısacası Artık Dünya mobil bir dünya haline geldi. Sosyal medyada her 10 kullanıcının tahminimce 7 ‘si internette mobil olarak sörf yapıyor. Herşey iyi güzel fakat bütün bu saydıklarım aslında bir araç olarak kullanılıyor. Amaç olmasa araç neye yarar ki? Öyle sahiden. ihtiyaç olmadan üretilen birşey işe yaramaz. Mobil Sohbet diyoruz lakin sohbet demek ; bazen yazmak bazen okumaktır.

Android telefonlardan Laptop yada Masaüstü Bilgisayarlara format atmayı merak ediyorsanız https://www.royalsevgi.com/android-mobil-cihaz-ile-windows-ve-linux-kurulum-veya-format-atma.html yazımızı okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Mobil Sohbet alanları neler diye düşünürsek şöyle bir tablo çıkar..

1- İnstagram, Facebook popüler sohbet ortamları.

2- Irc sohbet siteleri

3- Whatsapp

4- Mobilden erişebileceğiniz Response uyumlu Blog ve siteler

5- internette yığınla bulunan sesli sohbet tarzı siteler

Görüldüğü gibi bir hayli seçenek mevcut. Telefonların ne kadar geniş bir alanda kullanıldığı aşikar. Örneğin 4. seçenekte mevcut olan Response uyumlu blog site tanımına sitemiz cevap olabilir. Burada yeni insanlar ile tanışabilirsiniz. Sayfalarımızı gezerek tecrübelerimizle yazdığımız makale ve program tavsiyelerimizi inceleyebilirsiniz. Yeni bir makalede görüşmek üzere hoşça kalın.

 

 

 

 

 

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir