Billie Eilish kimdir

Yeni Dünya Starı

Billie Eilish, 17 yasinda bir sarkici-söz yazari, dogustan gelen bir kisisel farkindaliga, tatli ve kasvetli ama ayni zamanda kaprisli bir sarki sesine ve melodi için kusursuz bir kulaga sahip. Eilish sadece bes yildir müzik yaziyor; ilk sarkisini On iki de besteledi ve ilkini on üçte kaydetti. Çok uzun zamandir
çalistigi birçok yazardan daha keskin. O, tarih boyunca 21 yasin altinda yasayan herkes gibi, serin, uzak bir can sikintisi resmidir.

https://www.billieeilish.com/ Resmi

Billie Eilish official Site linki üst tarafta


Eilish sizin asal bin yillik gençiniz degil – ebeveynleri, Iskoç ve Irlandali aktörler Maggie Baird ve Patrick O’Connell tarafindan
evde egitim gördü ve ayni zamanda rol yapan, sarki söyleyen ve yazan büyük kardesi Finneas’in sanatla ilgilenmesini istedi.
ve üretir – ama müzigi rezonansa girer çünkü genç Amerikan deneyiminin saçmaliklarini zekâ, hassasiyet ve acimasiz dürüstlükle ifade edebilir.
Ilk albümü Hepimiz Uyurken, Nereye Gidiyoruz? Sakin bir meyvede oldugu gibi hem karmasik hem de narin, tatli ama bazen dikenli, sessiz bir devrimdir.

bombalaniyorlar ve her zaman düsünceleri ve hisleri konusunda seffaf olmalari beklentisiyle yasiyorlar. Mantikli degil.
Insanüstü bir durus ve su anda bize ne sikinti verdigine ragmen, sonunda bir gezegen olarak biz iyi olacagimiza dair cesur bir inanç gerektirir.
Uyum saglamalari ve umutsuzluga kapilmamalari sasirtici. Gen Z gelecegi kurtaracak, ancak onlari tek parça halinde götürebilirsek. Yirmi birinci yüzyilda dogan insanlar için endiseleniyorum. Ortak bilincimizde derin ve karanlik bir sey var. Ilk elden görüyorlar.

Geleceğe Umut Saçıyor

Son kusak, en azindan, “tarihin adalete dogru egildigi” duygusuyla, bir nezaket iddiasiyla büyüdü. Eger yanlis yöne çok zorlarlarsa, sendikanin geri kalani onlarin mesruiyetleriyle çeneye kapilir. Su anda gelen insanlar nefret,
bencillik ve utanmaz, kanunsuz bir huzursuzlugun yeni kökler yarattigini görüyorlar. Islenmeleri bas döndürücü bir hizla kötü haberlerle

Efsane

Billie Eilish’in yapimlari tanidik sesleri alisilmadik sekillere çeviriyor, ancak sarki sözleri dramatik,
kasitli siir çizgileri ile günlük girisin konusma esintisi arasinda uçuyor. “Xanny”,
insanlarin neden partide uyusturucu kullandiklarini merak ediyor, görünüse göre birinin
ortasindan: “Ikinci el sigara içindeyim / Hala sadece konserve kola içiyorum / daha iyi hissetmek için bir Xanny’ye ihtiyacim yok”.
“Ingiltere rapçi Crooks’la bir düet, yatagin altindaki meshur canavar perspektifinden yazilmis, yorgun ve yasama istegini yitiriyor.
Bunlar genç meselelerdir, ancak Eilish’in sanatsal gizlilik ve icraci, Instagram baslikli dolaysizlik karisimi, sarkicinin kibirli bir
tutkunun ilgisizlik duyma konusundaki ilgisizligini hakli çikarmaya çalistigi “Dilek Istermisin” hariç, bu sarkilari aptal görünmekten kurtarir.
onu sadece erkekleri tercih ettigi gerçeginin bir yan etkisi olarak görüyor. (Eilish daha sonra yaptigini ögrenirdi.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir