Driver bulucu Driver Booster indir

 

Sürücü Güncelleme Programı

Dünyada her gün milyonlarca insanın kullandığı iobit Driver Booster  kalitesini korumaya devam ederken, yazılımlarını da yenilemeye devam ediyor. Her format işleminden sonra sürücü yani driver sıkıntısı yaşayanların vazgeçilmezi olmaya devam eden Driver Booster 2019 sürümü görücüye çıktı. Üstelik 30 gün pro versiyonu kullanma gibi bir şansınız da olabiliyor. 30 Günlük  deneme sürümü bittiğinde bile lisans ücreti vermeden Driver Booster free olarak kullanma hakkını veriyor. Driver Booster indirin ve driver’larınız güncel kalsın. driver booster indir    Linkine basarak programın Yasal Sitesine ulaşabilirsiniz.

Formattan sonra olmazsa olmazlardan

Driver Booster ses, görüntü, USB ve PC’nizdeki eskiyen, performansı olumsuz etkileyen veya sistem hatalarına neden olan sürücüleri güncellemek için tasarlanmış bir programdır. Bu araç tarihi geçmiş sürücüleri arayıp tanımlamanızı ve otomatik olarak aradığınız güncellemeleri indirmenizi sağlar.Bu uygulama aynı zamanda bilgisayarınızı donanım hatalarından, uyuşmazlıklardan ve sistem çökmelerinden korur. Kullanımının çok basit olması ve otomatik olarak çalışması sistem fonksiyonlarının düzgün olmasından emin olmanızı sağlayan mükemmel bir çözümdür.

Güvenilir yazılımlardan

Bu günün dünyasında bilgisayarlar bu kadar çok insana ulaşıyorken,  bir o kadar da ihtiyaca neden oluyor. Siz de bu programı gönül rahatlığıyla indirebilir ve kurabilirsiniz. Ben kendimden bir örnek vermek istiyorum. Windows10 ve Linux dağıtımları arasında gidip geldiğim için sürekli format atıyorum. Bazen iki ay bazen daha erken zaman içinde format atıyorum. Driver yüklemeden bilgisayarın performansı ivme kazanmıyor. Gerçekten dengesiz hareketler yapmaya başlıyor cihaz. Genel olarak Laptop kullanırım. Ve her driver uyumlu olmuyor. Resmi sitesinden indirmek ya da kurmak çok zor oluyor. Sonucta biraz da rahata alıştım. Uğraşmıyorum fazla. Driver boosteri kuruyorum ve Geriye yaslanıp bitirmesini bekliyorum. Driver Boosterin özelliklerini göre aşağıda sıraladım.

 

Özellikler

 1. Her Bilgisayara uygun sürücüleri bulabiliyor.
 2. Eskimiş sürücüleri güncelliyor.
 3. Yenisi kurulan sürücünün eski sürümden kalıntılarını temizliyor.
 4. Ücretsiz kullanılabiliyor. isteğe bağlı pro versiyonu alabiliyoruz.
 5. Oyun oynarken mutlaka kurulu olması gereken oyun sürücülerini de kuruyor.
 6. Tüm driverları yedekliyor.

İobit ailesinin  bir üyesi

Driver Booster İobit ailesinden. Bu aileyalnızca driver güncellemekle kalmıyor. Bünyesinde onlarca yararlı program daha barındırıyor. Bunlardan bir kaç tanesini çok severim. özellikle iobit uninstaller programı vazgeçilmezim. Program ekle kaldır menüsü ile uğraşmak istemeyenlerin imdadına yetişiyor. Mesela windows 8 menüsünü Windows 10 ‘da kullanmayı sağlayan İobit Windows8 menü programı.  Ya da Software Updater ile tüm yazılımlarınızı güncelleyebiliyor. Bu programların hepsini yazamıyacağım ama bir kaçını listeleyebilirim. Öne çıkanlardan bazıları işte aşağıda.

 • İobit Driver Booster
 • İobit Uninstaller
 • İobit Malwarefighter
 • İobit windows
 • IObit Software Updater
 • Advanced SystemCare

Umarım işinize Yarar. Makalelerimi okumaya devam etmek istiyorsanız üye olabilirsiniz. Android telefondan bilgisayara format nasıl atılır merak ediyorsanız eğer  Android mobil cihaz ile windows ve linux kurulumu ya da format atma isimli yazımı  okuyabilirsiniz. Şimdilik görüşmek üzere, Hoşça kalın.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir